Üyelik Sözleşmesi

genelticaret.net: Türkiyenin Lider Seri ilanlar sitesi’ne üye olarak aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt edersiniz.

1. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar genelticaret.net'e yasalar tarafından yasaklanan veya genel ahlak kurallarına uygun bulunmayan ilanlar veremezler. genelticaret.net siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı ilanlar için kullanılamaz.

2. genelticaret.net’e Yasalara uygun olmayan ve genel ahlak prensiplerine aykırı kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak genelticaret.net girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere yasal istem doğrultusunda verilecektir.

3. genelticaret.net tüm üyelerin kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 2. maddede yer alan sebepler dışında ve yargı mercilerinin talebi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. genelticaret.net hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

5. genelticaret.net iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların üyelik bilgilerini bulundurma hakkına sahiptir.

6. genelticaret.net, veri tabanına yapılabilecek hack saldırıları sonucu kayıtlı üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

7. genelticaret.net’in amacı, Tüm insanların ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden genelticaret.net ve yöneticilerine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

8. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, genelticaret.net tarafından kabulü ile üyelik sözleşmesi teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

9. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple genelticaret.net’a rücu kesinlikle mümkün değildir.

10. Aynı konuyla ilgili birden fazla ilan verilemez. genelticaret.net sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlanların içeriği ürünü tanıtmalıdır. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar genelticaret.net yönetimi tarafından onaylanmamaktadır.

11. Site yöneticileri yayınlanmış ilanı düzenleme, henüz yayına alınmamış ilanı uygun olmaması halinde silme hakkına sahiptir.

12. Site yöneticileri yayına alınmış ilanı tamamen silemez ancak üyenin talebi doğrultusunda uygun görülen değişiklikleri yapma hakkına sahiptir.

13. İlanların öne çıkarılması için yapılan ödemelerde geri iade yoktur. (ilanınızın geçerli olmasına dikkat ediniz)

14. Bir üye en fazla 5 adet öne çıkarılan ilan verebilir.

15. genelticaret.net istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.

İşbu sözleşme 15 maddeden oluşmakta olup, son güncellenme tarihi: 10.05.2017’dir.

genelticaret.netda yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından genelticaret.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.